Reklamácie

Si na tejto stránke. To značí iba jedno - kúsok ti nesadol a ty uvažuješ o jeho výmene alebo vrátení. Žiadny problém! Tu sa dozvieš všetky potrebné info, ako na to.

Výmena

Výmena je u nás možná do 14 dní od doručenia objednávky. Kúsok musí byť nenosený a mať na sebe všetky visačky. Nezabudni ho zabaliť do pôvodného balenia a vypísať reklamačný formulár. Ak máš vyhliadnutý iný kúsok na výmenu, radšej ešte mrkni na naše stránky, či je stále dostupný v požadovanej veľkosti a farbe. Ak by sa predsa len stalo, že tovar sa v dobe výmeny vypredá, vrátime ti peniaze.

Vrátenie

Lehota na vrátenie je až 100 dní. Počas tejto doby môžeš z akéhokoľvek dôvodu tovar vrátiť. Pri vrátení nemusíš vypisovať, prečo kúsok vraciaš. Jednoducho kúsok zabaľ a s vyplneným reklamačným formulárom nám ho pošli. Peniaze väčšinou odosielame do 14 dní, ale snažíme sa byť rýchlejší.

Reklamácia

Aj keď kvalitu starostlivo kontrolujeme môže sa stať, že kúsok musíš reklamovať. Záručná doba je 24 mesiacov. Pred samotným procesom nám, prosím, napíš e-mail na info@tvojstyl.sk alebo nám zavolaj na +421 911 773 833 a tam už s tebou dohodneme všetky detaily ohľadom reklamovaného kúsku.

Reklamačný formulár na stiahnutie tu.

Všetky kúsky, ktoré vraciaš alebo vymieňaš, nám pošli sem:
HANDEL.SK spol. s r. o.
Pod Vinbargom 1
085 01 Bardejov

Všetky informácie ohľadom reklamovania tovaru sa dozvieš v našich obchodných podmienkach v článku "Záručné podmienky" a v článku "Vybavenie reklamácie". Keby čokoľvek, neváhaj nás kontaktovať na:
info@tvojstyl.sk
+421 911 773 833