Kto sme?

Módni nadšenci. Banda mladých ľudí. Outfit-changeri (čítaj autfit čejndžri). Poznáš ten pocit, keď mladý človek nerád rešpektuje to, čo mu kážu starší a skúsenejší. Tak to bolo aj u nás. Prestali nás baviť módne trendy, ktoré určoval každý obchoďák. Hlava v oblakoch a v nej nové myšlienky o založení fashion biznisu. Riskli sme to a skúsili sme byť tí, ktorí ukazujú, čo je v móde in. Naša cesta začala navrhovaním a výrobou tričiek. Nazývame sa outfit-changeri, pretože sa nám podarilo nadiktovať štýl už v siedmych európskych zemiach.

Plno noviniek a neotrelých módnych kúskov

Basicové tričká, mikiny pre zamilované páry, štýlové ruksaky, plátenky šetriace prírodu. Znie to fajn, nie? Po novom sme pridali aj čo-to do domácnosti.

Zobúdzaj sa v originálnej posteľnej bielizni alebo si kúp nové vankúše do obývky. Ak hľadáš vhodný darček pre kamošku alebo rodičov, určite oceníš naše vymaznané personalizované kolekcie.

Radosť nakupovať

Všetko, čo nájdeš na webe, prechádza našimi rukami. Návrhy jednotlivých kúskov dizajnujeme my, snažíme sa používať iba kvalitné materiály, veci sami šijeme a tlač precízne kontrolujeme. Ak sa aj tak stane, že niečo nie je na tvojej strane v poriadku, pokojne nám môžeš kúsok vrátiť. Do 100 dní. Áno, bez udania dôvodu, nikto nebude vyzvedať prečo.

 • Originálny dizajn

  Všetky kúsky navrhujú naši dizajnéri.

 • Kvalitné materiály

  Látky a iné materiály berieme výhradne od overených distribútorov.

 • Detailná potlač

  Využívame kvalitné a trvanlivé technológie. Po výrobe jednotlivé kúsky kontrolujeme.

 • Precízne šitie

  Šitie si zabezpečujeme sami u nás na Slovensku.

 • 100 dní na vrátenie

  Presne tak. A to bez udania dôvodu.